26 Mayıs 2024 Pazar

Akbank'tan son 6 gün uyarısı! Bunu yapan SSK ve Bağkur emeklilerine maaşa ek tam 17 bin 500 TL yatırılacak!

Yorumlar

Diğer Haberler

Diyarbakır ve Muğla’da Hazine’ye ait 7 adet arazi satıyor
Diyarbakır ve Muğla’da 7 adet gayrimenkul 35 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. İşte tarla ve arazilerin satışıyla ilgili tüm detaylar..
Gazeteci Nihat Genç'ten yabancıya satış tepkisi: Yabancılara satılan topraklar geri alınamayacak, o kadar para olmayacak
Yabancıya satılan topraklar gündemden düşmüyor. Gazeteci Nihat Genç, "Yabancılara satılan topraklar geri alınamayacak" uyarısında bulundu. İşte o açıklama...
Otomotivde ikinci ele özel izin ne zaman gelecek? Ticaret Bakanlığı'ndan açıklama gelecek mi?
Otomotiv sektörüne yeni bir düzenleme geleceği kaydedildi. Buna göre, Ticaret Bakanlığı, distribütörlerin kendilerine faturaladıkları araçları ikinci el olarak satabilme konusunda yeni bir karar alacağı belirtiliyor. 
Kendi evimi yaparım diyene 300 bin TL destek müjdesi! Üstelik geri ödemesiz!
Prefabrik evlere olan talep her geçen gün giderek daha da artarken, devlet tarafından verilen 300 bin Türk Lirası destekle, 269 bin liraya 3+1 müstakil ev sahibi olmak mümkün. 
Sarıyer'deki JW Marriott Otel'in inşaatı gündemden düşmüyor: İTÜ rektörü açıkladı: Bina depreme dayanıklı! 
İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu, Sarıyer'deki JW Marriott Otel'in inşaatı ile ilgili son dakika açıklamalarında bulundu ve 'Bina depreme dayanıklı' dedi. İşte detaylar..