Tapu sahiplerine Nisan 2024 müjdesi! Fazladan ödenen o paralar iade ediliyor! 

15 Nisan 2024 Pazartesi
Kamu Denetçiliği Kurumu'nun yapmış olduğu incelemelere göre, milyonlarca tapu sahibi tarafından yanlışlıkla fazladan vergi ödendiği ortaya çıktı. Fazla olarak  ödenen bu vergilerin geri ödenmesi için 5 senelik bir süre sınırı bulunuyor.
Tamamı

Üniverite öğrencileri de kiralardan şikayetçi: Burs ücretleri kiraya bile yetmiyor!

15 Nisan 2024 Pazartesi
Üniversite öğrencileri de ekonomik krizi derinden yaşıyor. Öğrenciler hem yüksek kira bedellerinden hem de yetersiz miktardaki burslardan şikayetçi.
Tamamı

Alman, Ukraynalı, Rus ve İngilizlerin ev almaları ve kiralamaları emlak piyasasını alt üst etti! 

15 Nisan 2024 Pazartesi
Yabancıya yapılan satışlardan en çok yazlık bölgeler etkileniyor. Yazlık bölgelerde yabancı ev sahipleri, Türklere satış ya da kiralama yapmayı istemiyor. 
Tamamı

Milli Emlak'tan 2 ilde KDV'den muaf arazi müjdesi! 17 bin 500 bin TL'den başlayan fiyatlarla arazi fırsatını kaçırmayın!

15 Nisan 2024 Pazartesi
Milli Emlak Genel Müdürlüğü Konya ve Erzincan'da yer alan iki adet araziyi KDV'den muaf olarak satışa çıkardı. Satışa çıkarılan arazilerin satış bedelleri 46 bin TL'den başlıyor.
Tamamı

Kuveyt Türk emekli banka promosyonu! SSK, Bağ-kur, emekli sandığı emeklileri dikkat! 12 bin lira promosyon veriliyor!

14 Nisan 2024 Pazar
Kuveyt Türk emekli banka promosyonu emekliler tarafından araştırılıyor. Kuveyt Türk emeklilere 12 bin liraya kadar banka promosyonu veriyor. 2024 Kuveyt Türk emekli banka promosyonu ödemesi...
Tamamı

Konutta orantısız artan fiyatlar geri çekiliyor! Satılık ve kiralık konut fiyatları düşecek!  

14 Nisan 2024 Pazar
Konut fiyatları geçtiğimiz 4 yılın ardından ilk kez, enflasyon altında kaldığını belirten Gayrimenkul PR, konutta orantısız artan fiyatların geri çekilmeye başladığını aktardı.
Tamamı

Benzin ve motorin fiyatları 50 TL! Sürücülere şok: Hemen son dakika rakamlarına bakın! 

14 Nisan 2024 Pazar
Bayram tatili dönüşüne geçen araç sahipleri, akaryakıt fiyatlarında zam ya da indirim var mı sorusunun cevabını merakla araştırıyor. Akaryakıtta 50 TL tahmini gündemi salladı. İşte son dakika fiyatlar...
Tamamı

Borsa ne zaman yükselir? 

14 Nisan 2024 Pazar
Borsa yatırımcısı, borsadaki gelişmeleri yakından takip ediyor. Küçük ve büyük yatırımcıların merak ettiği ortak konu ise 'Borsa ne zaman yükselir?'' konusu. Uzman isim madde madde açıkladı. 
Tamamı

Ünlü ekonomist dolara meydan okuyan altın için hedef fiyat vererek uyardı!

8 Nisan 2024 Pazartesi
Ons altın 2 bin 353 dolar, gram altın 2 bin 421 TL ile rekor kırdı. Ünlü ekonomist David Rosenberg yaptığı açıklamada jeopolitik riskler ve küresel merkez bankalarının alımlarıyla birlikte ons altının 3 bin dolar hazırlığında olduğunu söyledi.
Tamamı

Sakarya’da konutta en fazla kazandıran ilçeler!

8 Nisan 2024 Pazartesi
Mars Gayrimenkul kurucu ortağı Samet Hızalan Sakarya'da konut yatırımında en fazla kazandıran ilçeleri açıkladı. İşte o ilçeler...
Tamamı

Nisan 2024 SED ödemelerini bekleyenlere bayram müjdesi! Az önce açıklandı, paralar hesaplara yatırılıyor!

8 Nisan 2024 Pazartesi
Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş yaptığı açıklamada Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemelerini öne çektiklerini belirterek, bugün itibarıyla hesaplara yatıracaklarını dile getirdi.
Tamamı

Rönesans Gayrimenkul Yatırım halka açılıyor! 17, 18 ve 19 Nisan’da talep toplayacak!

8 Nisan 2024 Pazartesi
Türkiye’nin adet ve brüt kiralanabilir alan bazında en büyük AVM yatırımcısı Rönesans Gayrimenkul Yatırım halka açılıyor. 
Tamamı

BES’te kısmen ödeme şartları resmen belli oldu! Biriken tutarın yüzde 50’si alınabilecek! Konut alımı, evlilik...

8 Nisan 2024 Pazartesi
Son zamanlarda sık sık gündeme gelen Bireysel Emeklilik Sistemi'nde (BES), evlilik, konut alımı ve doğal afet durumlarında sistemde biriken tutarın yüzde 50'lik kısmını alma imkanı sağlayan kısmen ödeme uygulamasında başvuru şartları netlik kazandı.
Tamamı

Mart 2024'te en çok bu yatırım aracı kazandırdı!

8 Nisan 2024 Pazartesi
Türkiye İstatistik Kurumu, 2024 yılının Mart ayına ilişkin "finansal yatırım araçlarının reel getiri oranları"nı resmen duyurdu. Peki bu ay hangi yatırım aracı kazandırdı?
Tamamı

Gayrimenkul alırken kazanmanın kuralı açıklandı! İşte o yöntem

8 Nisan 2024 Pazartesi
Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlerin aklındaki en önemli sorulardan biri de, nereden nasıl bir mülk alınması gerektiği.  İş adamı ve yazar Robert Kiyosaki en önemli kuralın iyi sokaktaki en kötü evi almak olduğunu söyledi.
Tamamı

Milli Emlak'tan son dakika Nisan fırsatı! 3 bin TL'den başlayan fiyatlarla arsa ve arazi satacak!

8 Nisan 2024 Pazartesi
Milli Emlak Genel Müdürlüğü Konya ve Bayburt'ta yer alan arsa ve arazileri satışa çıkardı. Söz konusu satış ihaleleri bu ay içerisinde yapılacak.
Tamamı

Foça'daki EKO Köy projesi tartışmalara neden oldu! İşin rengi inşaat başlayınca değişti!

8 Nisan 2024 Pazartesi
İzmir Foça’daki “Ekolojik Köy” projesinde lüks villa yapımına başlandı. Çevreciler ve meslek odaları bunun bir rant projesi olduğunu iddia ederek, söz konusu projenin iptali istemiyle yargıya başvurdu.
Tamamı

Özkaynak artışı yüksek 8 temettü hissesi!

8 Nisan 2024 Pazartesi
Borsa ile ilgili olarak yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken 15,2 bin takipçili Borsa Analiz özkaynak artışı yüksek temettü hisselerini paylaştı. İşte o hisseler...
Tamamı

Ziraat Bankası'ndan son 6 gün uyarısı! Hem müşterisi olup hem de bunu yapanın hesabına 750 TL yatıracak!

8 Nisan 2024 Pazartesi
Başlattığı kampanyalarla yüzleri güldüren Ziraat Bankası'nın bir kampanyasında daha son 6 güne girildi. Ziraat Bankası hem müşterisi olup hem de bunu yapanın hesabına 750 TL yatırıyor. İşte artık son günlere girilen o kampanya ile ilgili detaylar...
Tamamı

Tarım Kredi Markette Ramazan'a özel indirimler! Tarım Kredi'de birçok indirimli ürünler raflarda yerini aldı!

4 Nisan 2024 Perşembe
Tarım Kredi marketlerinde Ramazan'a özel indirimler devam ediyor. Çeşitli seçili tavuktan, peynire, tereyağından ayçiçek yağına kadar pek çok farklı üründe indirim yapıldı.
Tamamı