8 Nisan 2024 Pazartesi

Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor: Prim düşecek, erken emekli olunabilecek! Ev hanımı için de destek geliyor!

Yorumlar

Diğer Haberler

Sürücüler dikkat! Yıl sonuna kadar ehliyetlerin yenilenmesi gerekiyor
Türkiye'de yeni tip sürücü belgesine sahip olan kişi sayısı 25 milyon 894 bin olurken, 7 milyon 159 bin 176 kişi ise eski sürücü belgesini kullanmaya hala daha devam ediyor.
40 bin TL kiralık evde 6 bin 500 liraya oturan kiracıya ev sahibinden sitem: Varlıklı kiracıların yatırım aracı olduk
Kiracı ve ev sahipleri arasındaki gerilim sosyal medyada çığ gibi büyüyor. Bazı ev sahipleri, kiralık evlerinin rayiç bedelleri altında kaldığından şikayet ederken yüzde 25 kira sınırı düzenlemesinin ev sahiplerini mağdur ettiği belirtildi. 
Müteahhitler şikayetçi! Beton fiyatları 5 kat arttı...
Beton sektöründe kartelleşen şirketlerden şikâyet eden müteahhitler fiyatların 5 kat artmasından dert yanıyor. Buna göre, Demir-Çelik sektöründeki fahiş fiyat artışları da bakanlığın radarına takılmış oldu.
Bozcaada'ya da Tiny House yasağ geliyor! 
Bozcaada ilçesinde belediye tarafından, kaçak konaklamanın önüne geçmek için adada son zamanlarda artan "Tiny House" olarak adlandırılan tekerlekli ahşap evler için mühürleme işlemi yapıldığı duyuruldu.
Dışişleri Bakanlığı açıkladı! 170 kadrolu personel alımı yapılacak...
Dışişleri Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 170 kadrolu personel alımı yapılacağını açıkladı. Yapılan duyuru kapsamında başvuru şartları neler? Adaylarda bulunması gereken başvuru nitelikleri nelerdir?