29 Kasım 2023 Çarşamba

Emekliye emlak vergisi muafiyeti 12 soruda tüm detaylarıyla! 

Yorumlar

Diğer Haberler

Son dakika! Malatya'da 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi!
AFAD, Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. Depremin saat 17.43'te meydana geldiğini ve 7.31 kilometre derinlikte olduğunun tespit edildiği belirtildi.
En pahalı beton hangi şehirde?
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasının (TTSO) müteahhitlerin yer aldığı 21. Meslek Komitesinden meclis üyesi Aytaç Aydoğan yaptığı açıklamada en pahalı betonun hangi şehirde olduğunu açıkladı. Peki en pahalı beton hangi şehirde?
Ünlü ekonomistten dolar kuru için çok çarpıcı bir tahmin geldi! Bakın dolar hangi rakama fırlayacak!
Dolar kuru yatırımcıların gündemindeki yerini korurken ekonomist Devrim Akyıl'dan da son dakika bir tahmin geldi.  Bakın dolar hangi rakama fırlayacak...
Ünlü profesörden o şehir için yeni uyarı: Yeniden yıkıcı bir deprem yaşayacak!
Gazi Üniversitesi Deprem Araştırma Merkezi Kurucu Başkanı Jeoloji Uzmanı Prof. Dr. Süleyman Pampal yaptığı açıklamada Ölüdeniz Fayı'na dikkat çekerek çok önemli açıklamalar yaptı. Jeoloji Uzmanı Prof. Dr. Süleyman Pampal'ın o açıklamaları...
Bankalardan cazip mevduat kampanyaları!
Finans sektöründe yer alan rekabetin artması ile beraber bankalar, farklı yöntemler ile müşterileri kazanmaya çalışıyorlar. Bankalar, müşterilerini uzun vadeli yatırımlara yönlendirmek amacı ile de cazip faiz oranları ile kampanyalar duyuruyorlar.