29 Kasım 2023 Çarşamba

Emekliye emlak vergisi muafiyeti 12 soruda tüm detaylarıyla! 

Yorumlar

Diğer Haberler

Kira kriziyle baş edemeyen vatandaşlar çözümü ortak ev modelinde buldu!
Son dönemlerde gündemden düşmeyen kira kriziyle baş edemeyen vatandaşlar çözümü ortak ev modelinde buldu.  İşte konu ile ilgili detaylar...
En pahalı beton hangi şehirde?
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasının (TTSO) müteahhitlerin yer aldığı 21. Meslek Komitesinden meclis üyesi Aytaç Aydoğan yaptığı açıklamada en pahalı betonun hangi şehirde olduğunu açıkladı. Peki en pahalı beton hangi şehirde?
Emekliler Ligi’nde Norveç birinci sıradayken bakın Türkiye kaçıncı sırada!
Ülkemizdeki emekliler gelir bakımından dünyada sonuncu sırada yer alırken, yaşam kalitesi açısından da sadece Hindistan’ı geçebildi. Paylaşılan detaylara göre Türkiye ‘Emekliler Ligi’nde 2018 yılından bu yana sürekli olarak geriliyor.
Kaynana vergisi ve misafir vergisi, Gelir Vergisi Kanunu’nda var!
Ekonomimcom köşe yazarı Abdullah Tolu tarafından bilgileri paylaşılan, “Kaynana Vergisi” ile “Misafir Vergisi” geçtiğimiz günlerde gündemde resmen bomba etkisi yarattı. Peki kaynana vergisi ve misafir vergisi neden ödenir? 
Prof. Dr. Naci Görür'den endişe yaratan araştırma! Bingöl-Karlıova hattı çok önemli!
Yer bilimci Prof. Dr. Naci Görür’ün “Uykularımı kaçırıyor” dedi ve dikkat çekerek anlattı. Prof. Dr. Naci Görür 7,4 büyüklüğünde deprem tehlikesine karşı uyardığı Bingöl-Karlıova hattında önemli bir çalışma ile ilgili imzalar atıldığı kaydedildi.