27 Eylül 2023 Çarşamba

Bayram ikramiyesi ve emekli maaş zammında dananın kuyruğu bugün kopacak!

Yorumlar

Diğer Haberler

Belediyelerden iki şehirde satılık ve kiralık gayrimenkuller!
Bursa ve Kütahya'da yer alan gayrimenkuller için satış ve kiralama ihalesi düzenleniyor. Söz konusu ihaleler 1 Ağustos ve 14 Ağustos tarihlerinde yapılacak. 
Bakırköy'de kentsel dönüşüm sorunu çözüldü ama maliyetler katlandı! Belediye başkanı: Şimdi burada yanında durmak lazım!
Bakırköy Belediye Başkanı Ayşegül Ovalıoğlu, Bakırköy’de başlayacak kentsel dönüşüm ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu ve sorunun çözüldüğünü söyleyerek, maliyet konusuna değindi. İşte detaylar...
Milli Emlak'tan Edirne ve Sakarya'da KDV'den muaf arsa ile araziler!
Milli Emlak Genel Müdürlüğü Edirne ve Sakarya'da yer alan arsa ile arazileri satışa çıkardı. Gayrimenkullerin satış ihaleleri 29 Temmuz ve 12 Ağustos'ta yapılacak.
Belediye, İzmir ve Afyonkarahisar’da 12 adet arsa satıyor! 950 bin TL'den başlayan fiyatlarla…
Afyonkarahisar ve İzmir Belediyesi 12 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. Arsalar 950 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. İşte arsa ve arazilerin satışıyla ilgili tüm ayrıntılar…
Ev almak isteyenler dikkat: Ev satışlarında ve kiralarda yön değişti
Konut ve kira fiyatlarında yön değişti. Açıklanan resmi rakamlara göre konut fiyatlarındaki artış enflasyonun altına düştü. Kiralarda ise yön farklı. İşte konut piyasasında son durum.